Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Sklep stacjonarny czynny od 9'00 do 16'30

Strumień, ul. Ks. Józefa Londzina 19, tel. 33-8571209, sklep@wikomp.com.pl

Regulamin

Regulamin sklepu
Sklep internetowy WIKOMP, prowadzony przez jest przez WIKOMP Wiśniewski Marek z siedzibą w 43-246 Strumień, przy ul. Ks. Józefa Londzina 19, wpisaną do rejestru ewidencji gospodarczej Gminy Strumień pod numerem 1035. NIP: 548-110-99-99, z którym klienci mogą kontaktować się w następujące sposoby:
1. osobiście w siedzibie sklepu pod wyżej wymienionym adresem,
2. telefonicznie: +48 33-8571209.
3. lub e-mailem sklep@wikomp.com.pl.
 
1. WIKOMP prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową drogą elektroniczną za pośrednictwem sieci Internet jak i w sklepie tradycyjnym. Zamówienia są przyjmowane:
a. osobisty kontakt w stacjonarnym sklepie znajdującym się pod wyżej wymienionym adresie.
b. przez stronę internetową dostępną w domenie wikomp.pasaz24.pl.
c. zamówienia e-mail na adres: sklep@wikomp.com.pl
d. telefonicznie
2. Niniejszy regulamin dotyczy głównie przyjmowania zamówień w trybach 2-4 określnym w punkcie 1.
3. Klienci  mają możliwość korzystania z wikomp.pasaz24.pl dokonując rejestracji i tworząc w ten sposób konto, w którym gromadzone są dane oraz informacje o Kliencie dotyczące jego działań w WIKOMP (dalej: „Konto”) . Świadczenie usług w ramach Konta na WIKOMP ma charakter bezterminowy. Klient ma prawo wypowiedzieć umowę zawartą z WIKOMP dotyczącą Konta, w każdym czasie poprzez zwrócenie się do WIKOMP w jakiejkolwiek formie zawierając oświadczenie o rozwiązaniu umowy. Powyższe nie dotyczy sytuacji, w których WIKOMP jest w trakcie realizacji zamówienia złożonego przez Klienta. W takim przypadku, skutek rozwiązania umowy nastąpi z chwilą zrealizowania przedmiotowego zamówienia.
4. W celu dokonania rejestracji utworzenia Konta w WIKOMP należy wypełnić formularz rejestracyjny poprzez podanie następujących danych: określenie czy klient jest osoba fizyczną czy firmą w tym przypadku również osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą), imię, nazwisko adres, adres e-mail oraz hasło. Na adres e-mail Klienta umieszczony w formularzu rejestracyjnym zostanie wysłana wiadomość wskazująca sposób potwierdzenia rejestracji oraz inne wymagane prawem informacje. Z chwilą potwierdzenia rejestracji dochodzi do zawarcia umowy dotyczącej prowadzenia Konta pomiędzy Klientem, a WIKOMP, której przedmiotem są usługi świadczone przez WIKOMP, na warunkach określonych w Regulaminie.
5. W przypadku osoby prawnej oraz jednostki organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej, wszelkie czynności tego podmiotu w WIKOMP, może dokonać wyłącznie osoba, która jest umocowana do dokonywania w imieniu tego podmiotu wszelkich czynności związanych z korzystaniem z WIKOMP oraz do wykonywania wszelkich praw i obowiązków tego podmiotu jako Klienta.
6. Wszystkie produkty dostępne w WIKOMP są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
7. Na stronach internetowych WIKOMP są podane ceny netto i brutto (ceny brutto zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany produkt wystawiana jest faktura VAT lub paragon fiskalny.
8. Zamówiony towar może być:
a. dostarczany transportem WIKOMP do siedziby klienta
b. przy pomocy kuriera
c. odebrany osobiście przez klienta w siedzibie firmy.

Witryna stworzona na platformie